Szpilka czy słupek?

Na pytanie szpilka czy słupek, wypada odpowiedzieć jak rasowy prawnik: „to zależy…”. Od czego? Od wielu czynników, po pierwsze od tego w czym czujecie się lepiej, w jaki sposób korzystacie z butów oraz jakiej jesteście postury. Dobra wiadomość jest taka, że w tym sezonie zarówno szpilki, jak i buty na słupku są ogromnie modne.

Słupek

Buty na słupku przez niektórych zwane butami na grubym obcasie to idealna propozycja dla tych z Was, które mają masywne uda czy niezgrabne nogi, takie buty, zwłaszcza z ozdobą na wysokości kostki pozwolą optycznie wysmuklić tę część nogi. Są one idealne również dla tych z Was, które noszą duży rozmiar buta, słupek nada stopie delikatności. Obecne słupki to hit w modzie, zatem możecie ubierać je do wszystkiego!

Szpilki

Przede wszystkim dobrze będą w nich wyglądać szczupłe kobiety, bo ten buty podkreślą delikatność ich sylwetki oraz linie nóg. Jednak szczerze odradzam je tym z Was, które mają bardzo szczupłe i długie nogi, bo w szpilkach będziecie wyglądały jak na szczudłach. Do czego możecie nosić szpilki? Do wszystkiego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.