Moda i walentynki, czyli 5 pomysłów na prezent dla Ukochanego

Walentynki to czas, w którym obdarowujemy naszych ukochanych prezentami, aby wyrazić im nasze uczucia, możemy przy tym zadbać jednocześnie o to, aby panowie byli modni i mieli w swojej szafie dodatki, które świetnie będą pasować do ich stylizacji. Oto 5 pomysłów na prezent walentynkowy, który sprawi, że nasi mężczyźni będą modni, warto dobrać prezent tak by pozostawał w zgodzie ze stylem naszego mężczyzn, np. jeśli nie nosi on garniturów kupowanie mu krawata będzie pomysłem nieco nietrafionym, dlatego warto wówczas sięgnąć po inny dodatek, który z pewnością przypadnie mu do gustu, a będzie przy tym użyteczny.

  1. Elegancki, skórzany portfel – portfel to dodatek, na który wielu mężczyzn nie zwraca uwagi. Często widzi się panów ze starymi przetartymi portfelami, dlatego w Walentynki warto zadbać, aby panowie mieli eleganckie i wytrzymałe portfele. Dlaczego skóra? Bo jest to materiał wytrzymały, który posłuży im latami, a do tego w miarę użytkowania przez pewien czas będzie wyglądał dobrze, nie wystrzępi się i będzie długo wyglądał dobrze.

  2. Skórzany plecak – to idealny pomysł dla panów, którzy przywykli nosić wszystkie potrzebne im rzeczy w plecaku. Taki plecach będzie idealnie pasował do wielu, nawet bardziej eleganckich stylizacji, takie cuda można znaleźć na stronie – https://stylowydodatek.pl/35-plecaki-meskie.

  3. Pasek do spodni – kolejny element męskiego stroju, który świetnie nada się dla panów o różnych stylach ubierania. Jeśli Twój facet jest na co dzień elegancki, wówczas wybierz dla niego gładki, jednokolorowy, skórzany pasek z bardziej tradycyjną klamrą, jeśli preferuje jeansy i luźniejszy styl możesz pokusić się o kolorowy pasek z materiału lub pasek z ciekawą, nietypową klamrą.

  4. Zegarek – mężczyźni kochają gadżety, a niewątpliwie zegarki męskie są takimi produktami, które producenci wyposażają w wiele różnorodnych gadżetów, dlatego jeśli Twój luby lubi mieć ciekawe gadżety wówczas warto sięgnąć po zegarek z wieloma bajerami, a przy tym ciekawym i modnym paskiem.

  5. Poszetka – obecnie w modzie są chusteczki do butonierki, które pasują zarówno do garniturów, jak i marynarek. Można je nosić w komplecie z krawatem czy muszką, ale można także solo. Dlatego poszetka będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla Panów, którzy lubią krawaty, jak i dla tych, którzy ich unikają.

Walentynki już lada dzień, dlatego warto wybrać z tej listy prezent odpowiedni dla Twojego lubego i zadbać o modne dodatki dla niego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.