Koszule męskie slim – nowy design

Koszule męskie slim czy regular?

 

Koszule męskie slim dedykowane są panom o konkretnym typie sylwetki. Ponieważ ich krój jest dopasowany, inaczej mówiąc taliowany bardzo gustownie dopasowują się do ciała. Królują one na rynku odzieżowym oraz w modzie męskiej od kilku sezonów i najwyraźniej nie zamierzają swojego miejsca ustępować innym. Właściciele tych koszul dzięki nim mogą podkreślić atuty swojej atletycznej budowy. Z kolei koszule regular charakteryzują się standardowym, klasycznym krojem, bez dodatkowych zaszewek i zwężeń. Zatem są bardziej luźne i często też dłuższe, a ich noszenie nie krępuje ruchów. Ogólnie koszule stanowią ponadczasowe pozycje w męskiej garderobie, przeobrażaniu natomiast ulegają ich fasony, tkaniny oraz wzory.

Odzież slim dodaje lekkości

 

Z pewnością mężczyźni noszący koszule slim fit zwracają na siebie uwagę płci przeciwnej. Psychologicznie dowodzi się, że nasza garderoba ma moc przyciągania i zbliżania ludzi. Poza tym styl ubierania odzwierciedla również wewnętrzne stany emocjonalne, na przykład im bardziej kochamy i jesteśmy kochani, tym nasz wygląd jest bardziej doskonały i atrakcyjny. Ponadto lubimy jednocześnie, kiedy nasz strój dodaje nam nie tylko uroku, ale także pewności siebie. I taką misję mają właśnie między innymi wspomniane wyżej koszule typu slim. Gwarantują one przy tym efekt wyszczuplenia i pasują do naprawdę wielu stylizacji.

Koszule męskie slim – klasyka vs nowości

Ze względu na swoją uniwersalność pośród gładkich koszul slim fit największym uznaniem cieszy się praktycznie od zawsze klasyczna biała koszula. Dlatego też stanowi ona pozycję obowiązkową w każdej szafie i króluje praktycznie na wszystkich bardziej lub mniej oficjalnych imprezach biznesowych i rodzinnych. Odwiecznie też doskonale komponuje się w zestawieniu z bielą sukni ślubnej. Jednak w życiu codziennym warto zdobyć się na odwagę i przełamać monotonię. A na takie rozwiązanie czeka na nas cała gama innowacyjnych, różnobarwnych i wzorzystych pozycji koszulowych w sklepach z męską garderobą.

 

Ciekawe motywy na koszulach męskich

 

W ostatnich sezonach modowych nie dało się ukryć, że ogromną popularnością cieszą się ekstrawaganckie koszule z przeróżnymi motywami. Tropikalne ptaki, kwiaty i flamingi – to pewne propozycje dla odważnych mężczyzn, lubiących eksperymentować z ubiorem, ale też bardzo ciekawa stylówka wakacyjna. Dla amatorów mniej rzucających się w oczy ozdobników wybór jest jeszcze większy. Koszule męskie slim stylowo prezentują się również w bardziej delikatnych odcieniach i wzorach, począwszy od różnorodnie skomponowanych krat, przez subtelne mikrowzory po fantazyjnie ułożone paski. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że aby móc się czuć stylowo i zarazem komfortowo trzeba gustownie połączyć ze sobą wszystkie elementy garderoby.

 

Wygoda noszenia koszul slim

Podążając za trendami trzeba pamiętać o najważniejszym, że odzież przede wszystkim ma się nosić dobrze. Dlatego też kupując koszulę slim po pierwsze należy ją przymierzyć, a robiąc zakupy online dokładnie porównać wymiary ze swoimi. Drugim wyznacznikiem wygody i komfortu noszenia ubrań jest materiał, z którego została ona wykonana. Najlepszą tkaniną na koszule jest oczywiście bawełna oraz bawełna z niewielką domieszką surowców syntetycznych, które zwiększają odporność na nieeleganckie zagniecenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.