Dodatki stylowego mężczyzny

To, że mężczyźni lubią gadżety to wiedza powszechna, której panowie specjalnie się nie wypierają. Dlatego też nie powinno dziwić, że płeć męska lubi mieć także ciekawe i efektowne dodatki w swojej szafie. A oto przegląd męskich dodatków, które panowie szczególnie sobie cenią.

Marek (45 lat): dla mnie najważniejszym dodatkiem jest portfel. Zawsze wybieram portfele ze skóry, bo wiem, że posłużą mi one długie lata i zawsze będą dobrze wyglądać. Zaletą skóry jest też to, że im więcej się jej używa, tym robi się delikatniejsza i milsza w dotyku (oczywiście o ile jest to prawdziwa skóra). Portfel ma być elegancki, wytrzymały i praktyczny. Noszę go często w kieszeni, dlatego musi mieć taki rozmiar, by bez problemu się w niej mieścił, a ponadto musi mieć miejsce, aby zmieściły się w nim wszystkie moje dokumenty. Zatem dla mnie portfel to najważniejszy dodatek i kupując kolejne portfele staję się coraz bardziej wybredny.

Mateusz (35 lat): dodatkiem, który w mojej szafie cenię najbardziej są paski. W zasadzie mężczyzna nie ma wiele możliwości, aby zaszaleć z dodatkami. Skończyły się czasy, gdy modne były męskie kolczyki, czy koraliki i wisiorki, a do pierścionków i sygnetów męskich jakoś nie mogę się przekonać. Dlatego jeśli mam ochotę zaszaleć w mojej stylizacji, to sięgam po jeden z moich pasków. Generalnie większość zrobiona jest ze skóry i każdy ma klamrę odpowiednią na daną okazję. Paski bardzo często kupuję online na stronie – https://stylowydodatek.pl/37-paski, ale nie tylko. Podczas zakupów dbam by były one najlepszej jakości i bardzo zwracam uwagę na klamrę. Mam kilka eleganckich, delikatnych pasków do spodni na uroczyste okazje, mam też kilka szalonych klamer, które ubieram na imprezy i okazje towarzyskie.

Adam (21 lat): studiuję, więc jeśli chodzi o dodatki do garderoby, na które zwracam największą uwagę są to moje torby. Mam kilka torebek męskich w różnych rozmiarach. Noszę w nich laptopa i podstawowe potrzebne mi rzeczy. Mam torbę skórzaną, torbę wykonaną z lnu i jeszcze jedną, ale szczerze mówiąc nie wiem co to za materiał, w każdym razie jest dość sztywny, pewnie poliester. Mają kolory uniwersalny, czyli w kolejności: brązowy, szary i czarny. Mają różny kształt i wielkość, choć każda jest na tyle duża by zmieścić mojego laptopa.

Ireneusz (49 lat): od lat rozkochany jestem w poszetkach, mam ich całą kolekcję. Moje serce się raduję, gdy widzę, że wracają do mody. Co prawda nosiłem je zawsze, bo uważam, że elegancki mężczyzna powinien mieć poszetkę, ale cieszę się, że teraz nosi je wielu mężczyzn.

Możliwość komentowania jest wyłączona.